banner

CavyBook

Přidat veřejný inzerát


Pro úspěšné odeslání formuláře vyplňte všechny povinné položky (ve formuláři zobrazeny tučně a s hvězdičkou *).

Údaje o inzerentovi

Jméno: *
Příjmení: *
E-mail: *
E-mail znova (pro ověření): *
Heslo pro manipulaci s inzerátem: *
Heslo znova (pro ověření): *

Údaje o morčeti

Jméno: *
Pohlaví: *
Datum narození: *
Plemeno: *

Barva 1, Barva 2, Barva 3 + zastoupení - při zvolení zastoupení 15% a méně se barva vypíše s nedostatečným poměrem, tj. např. s bílou, s červenou, nikoli - bílá, - červená


nebo


Kresba, Barva kresby - např. při zbarvení černý dalmatin vyberete kresbu Dalmatin a Barvu kresby Černá


Povolen je pouze formát jpg a jpeg (1 fotografie).


Souhlasím s podmínkami zveřejňování inzerátů
Podmínky pro odeslání formuláře se zájmem o morče
 1. Základní pojmy:
  Inzerent - osoba, která vloží na web cavybook.com svůj inzerát
  Zájemce - osoba, která odešle formulář "Mám zájem o morče"
 2. 1 morče = 1 inzerát:
  V jednom inzerátu je povoleno nabízet pouze jedno konkrétní morče. Je zakázáno vystavovat hromadné inzeráty, či obecné nabídky (např. prodám skupinu 10 morčat, nabízím pravidělně morčata k prodeji, apod).
 3. Právní shoda:
  Tím, že zveřejníte inzerát na našem webu, potvrzujete, že jste majitelem morčete a že jste oprávněn/a jej nabízet k prodeji.
 4. Správné informace:
  Ujistěte se, že poskytnuté informace o morčeti jsou přesné a aktuální. V případě jakýchkoli změn je Vaší povinností tyto informace okamžitě aktualizovat.
 5. Fotografie:
  Zveřejněné fotografie morčete musí být skutečné a reprezentovat skutečný stav zvířete. Fotografie musí být jeho vlastní. Nejsou přípustné fotografie ze starších vrhů, stažené z internetu atp.
 6. Zdraví a stav morčete:
  Morče musí být v dobrém zdravotním stavu a musí být adekvátně ošetřováno. Zveřejnění inzerátu na nemocné nebo zanedbané morče je nepřijatelné. Stejně tak nelze vystavit inzerát na březí samici (nebo pravděpodobně březí). Inzerent (osoba, která vloží na web svůj inzerát) musí uvést všechny známé vady, či nemoci morčete.
 7. Prodej mláďat:
  V případě prodeje mláďat musí být tato odstavena od matky (od mléka matky) a být ve věku alespoň 6 týdnů s minimální váhou 300g.
 8. Cena a platební podmínky:
  Uveďte jasně stanovenou cenu morčete a jakékoliv další platby nebo poplatky, které mohou být spojeny s jeho pořízením, např. za dopravu (do poznámky, nebo později v e-mailové komunikaci s konkrétním zájemcem). Cena musí být uvedena za konkrétní morče. Prodáváte-li morčata z jednoho vrhu, musí mít každé svůj samostatný inzerát. Veškerý platební styk se realizuje mimo stránky cavybook.com a tato stránka nenese žádnou zodpovědnost za probíhající ani proběhlý obchod.
 9. Odpovědnost za prodej:
  Inzerenti a zájemci jsou sami odpovědni za následné uzavření smlouvy o prodeji morčete. Web cavybook.com nenese žádnou odpovědnost za jakékoli problémy nebo spory, které mohou vzniknout v důsledku tohoto obchodu. Vystavení inzerátu, e-mailovou komunikaci se zájemci, ani jinou činnost probíhající v inzerci cavybook.com nelze považovat za uzavření jakékoli smlouvy.
 10. Kontakt a komunikace:
  Poskytněte aktuální kontaktní údaje, abyste mohli být dosažitelní potenciálními zájemci o Vámi nabízené morče.
 11. Inzerent:
  Inzerentem morčat může být pouze jednotlivec (fyzická osoba), nikoli organizace, společnost atd. Inzerent musí být starší 18 let (pokud tomu tak není, smí za něj vystavit inzerát zákonný zástupce a veškerý prodej je na jeho zodpovědnost).
 12. Ochrana osobních údajů zájemců:
  Inzerent je povinen zachovat a dále neposkytovat žádné osobní údaje, které obdrží od zájemců o morče prostřednictvím e-mailu nebo jiným způsobem, třetím stranám bez jejich výslovného souhlasu. Inzerent je povinen dodržovat zákon o GDPR.
 13. Zveřejnění osobních údajů:
  Odesláním formuláře "Přidat veřejný inzerát" souhlasíte se zveřejněním Vašich osobních údajů v detailu inzerátu mimo E-mail a telefon. Ochrana osobních údajů se řídí Zásadami ochrany osobních údajů .
 14. Omezení odpovědnosti webu:
  Web cavybook.com si vyhrazuje právo odstranit inzerát, pokud porušuje tyto podmínky nebo pokud jsou nahlášeny jakékoli nezákonné nebo neetické praktiky.
 15. Smazání dat:
  Inzerent může kdykoliv odstranit svoje data ze serveru cavybook.com tím, že odstraní inzerát.
 16. Aktualizace podmínek:
  Tyto podmínky mohou být kdykoliv aktualizovány a není povinností provozovatele webu na toto nikoho upozorňovat.
 17. Ostatní ustanovení:
  Web cvybook.com nezodpovídá za obsah inzerce ani za obsah vkládaný jednotlivými uživateli a nenese za ně žádnou zodpovědnost. Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že jste se seznámil(a) s celým obsahem podmínek a souhlasíte s nimi.