banner

CavyBook

CZ: Jak to celé funguje


1

flag_cs

Po registraci Vám budou vytvořeny vlastní webové stránky, které můžete ihned využívat a spravovat. Váš web bude samostatný a na první pohled není znatelné, že běží na systému cavybooku (máte možnost změnit barvy menu, textu, banner, apod.). Po přihlášení jste přesměrováni do chovatelského rozhraní, což jsou Vaše webové stránky s uživatelskou (obsluhovou) lištou. Přes tuto lištu pak můžete vstoupit do své „Administrace“, kde je jádro celého webu, tedy nástěnka a menu s přehledně řazenými veškerými nástroji pro úpravu samotných stránek a s nástroji pro usnadnění Vaší chovatelské práce.


Na jedné straně tak chovatel eviduje svůj chov a na straně druhé tím ihned vytváří obsah svých webových stránek, které může následně využívat jako svoji vizitku, prezentaci, ale také chovatelskou knihu, kterou má vždy (v mobilu s daty) po ruce J Navíc usnadňuje např. možnost odbytu mláďat, kdy se inzeráty ihned propisují také do hromadné inzerce na hlavním webu cavybook.com, a pokud chovatel vyplňuje informace o rodičích, vkládá fotografie, eviduje váhy apod., vidí případný zájemce kompletní kartu daného morčete a pokud chce projevit zájem, může využít kontaktní formulář přes jednoduché tlačítko „Mám zájem“ a vyplní krátký formulář. Před předáním morčete novým majitelům pak stačí kliknout na tlačítko „Rodokmen“ a nechat si vygenerovat rodokmen k tisku ve formátu pdf, což znamená velkou úsporu času. Nutno říci, že např. rodokmen v pdf (a spousta dalšího) patří mezi neveřejný obsah.

 

Cavybook nabízí mnoho dalších nástrojů a možností evidence chovu:


Cavybook můžete vyzkoušet první měsíc zdarma a k ničemu se tím nezavázat. Pokud se rozhodnete službu využívat i nadále, je třeba hradit měsíční platbu dle vybraného levelu v Ceníku (viz. Ceník). Platba se hradí na budoucí měsíc dopředu a nikdy Vám tak nehrozí dlužný příspěvek. Službu není třeba nijak vypovídat, zkrátka po nezaplacení platby budete na tuto skutečnost upozorněni a později budou Vaše stránky deaktivovány.

Na webu neustále pracujeme a přidáváme nové funkce i obsah. Pokud Vás cavybook zaujal, doporučujeme pokračovat do článku „Jak začít“, nebo ještě lépe, rovnou na registrační formulář „Registrace“ a vrhnout se do toho :-)

Ke cavybooku je sepsán kompletní „Manuál“, kde v případě nejasností najdete veškeré informace a návody. Pokud máte jakýkoli dotaz, neváhejte se obrátit na e-mail info@cavybook.com nebo na facebook Cavybook.com.1